Onze mensen


freek 
 



LinkedIn
Freek Eijmans
directeur/adviseur
f.eijmans@eijmans.nl
jan  


 SEH logo
Jan Tiecken
adviseur
j.tiecken@eijmans.nl

isabelle   




LinkedIn    
Isabelle Heusinkveld           adviseur zakelijke              verzekeringen  en pensioen  i.heusinkveld@eijmans.nl

marion  



 


Marion Eijmans-Buiting
administratie
m.eijmans@eijmans.nl

robert  








Robert Wassink
adviseur binnendienst
r.wassink@eijmans.nl

danique   








Danique Jansen
binnendienst
d.jansen@eijmans.nl

Twitter

  • Het is in een flits gebeurd, #bliksemschade door #noodweer. Wat te doen en tips om bliksemschade te voorkomen; https://t.co/58fv6u6PUI 2 dagen geleden
  • #Vakantie! Wat #verzeker je wel en wat niet? https://t.co/6kq9fnvZfW 1 week geleden
  • Tips bij het opstellen van jouw #arbeidsongeschiktheidsverzekering http://t.co/SF2thsr9VJ Neem contact met ons op voor advies op maat! 3 weken geleden