Onze mensen


freek 
 



LinkedIn
Freek Eijmans
directeur/adviseur
f.eijmans@eijmans.nl
jan  


 SEH logo
Jan Tiecken
adviseur
j.tiecken@eijmans.nl

isabelle   




LinkedIn    
Isabelle Heusinkveld           adviseur zakelijke              verzekeringen  en pensioen  i.heusinkveld@eijmans.nl

marion  



 


Marion Eijmans-Buiting
administratie
m.eijmans@eijmans.nl

robert  








Robert Wassink
adviseur binnendienst
r.wassink@eijmans.nl

danique   








Danique Jansen
binnendienst
d.jansen@eijmans.nl

Twitter

  • feliciteert collega Robert Wassink met zijn behaalde diploma PE Plus Schade Zakelijk #vanharte 5 weken geleden
  • http://t.co/CYzFDDhQIS 2 maanden geleden
  • Daarom kies je voor een onafhankelijk financieel adviseur, de voordelen op een rijtje gezet: http://t.co/5H2wlsOuLJ 3 maanden geleden